Üldiselt

Kättetoimetamise aeg kõikidel transpordiviisidel: tellitud tooted toimetatakse Teile koju 5 tööpäeva kuni 3 nädala jooksul pärast tellimuse fikseerimist EK Dance poolt. Osadele toodetele kehtib pikem kättetoimetamise aeg, mis on kirjas vastava toote juures.

Samas tellimuses olevad erinevate tarneaegadega tooted saavad tellimuse kinnitamisel lõpliku tarneaja just kõige pikema ooteajaga toote järgi. 

EK Dance jätab endale õiguse erinevate tarneaegadega toodete tellimusi poolitada ning tarnida neid mitmes jaos.   

EK Dance ei vastuta Kaupade kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui need on tingitud Kasutaja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

Vali kõige mugavam kättetoimetamisviis!

Kättetoimetamine Omniva pakiautomaatide kaudu

Omniva pakiautomaadid on alati avatud ja asuvad hea ligipääsuga käidavates kohtades. Paki vastuvõtmiseks kulub vaid 15 sekundit.
Kauba saabumisel saadetakse Sulle SMS ja/või e-kiri, milles on kirjas pakiautomaadi asukoht, uksekood, tagastuskood ja hoiutähtaja lõpp. Paki vastuvõtmiseks sisesta puutetundlikule ekraanile uksekood ja võta pakk avanenud kapist välja. Lunamakse korral tuvasta oma isik ID-kaardiga ning tasu paki eest kaardimaksega.

Täpsem info: https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad). Saatekulu: Tellitud paki kättetoimetamine Omniva pakiautomaati Eesti piires maksab 3.50 €.

 

Kättetoimetamine Itella SmartPOSTI kaudu

Itella SmartPOSTi pakiautomaadid on iseteeninduslikud postkontorid, mis on paigaldatud erinevatesse kaubanduskeskustesse üle Eesti. Kauba kättesaamiseks saate valida Teile kõige sobivama pakiautomaadi (täpsem info http://www.smartpost.ee/eteenindus/kiosks). Kui pakk jõuab Teie poolt valitud pakiautomaati, saadetakse koheselt Teie mobiilile vastava sisuga sms ja soovi korral ka e-mail. Sõnum sisaldab infot paki saabumise, automaadi asukoha ja lahtiolekuaegade kohta ning personaalset uksekoodi, mille sisestamisel automaadi puutetundlikule ekraanile ja vajadusel paki eest kaardimaksega tasudes, saate paki automaadist kätte. Juhul kui tellitud kaupu ei ole võimalik koheselt ühe saadetisena väljastada, saadab EK Dance kauba mitme saadetisena ehk järeltellimusena. Järeltellimuse eest ei tasu tellija saatekulu. Saatekulu: Tellitud paki kättetoimetamine Itella SmartPOSTi pakiautomaati Eesti piires maksab 3.50 €.

Kättetoimetamine koju Omniva kulleri kaudu

Selleks et kuller saaks Teiega paki saabudes ühendust võtta, lisage tellimust vormistades kindlasti oma telefoninumber. Kullersaadetise pakid toimetatakse kliendile esimese ukseni st välisukseni või maja väravani. Paki saabudes helistatakse ja kooskõlastatakse kättetoimetamise aeg ning lunasaadetise puhul teavitatakse ka paki maksumus. Kui telefoni teel Teiega kontakti ei saada, toimetatakse pakk lähimasse postiasutusse ning Teile edastatakse saadetise saabumise teade, mille alusel saate paki teatel olevast postiasutusest kätte. Juhul kui tellitud kaupu ei ole võimalik koheselt ühe saadetisena laost väljastada, saadab EK Dance tellitud kauba mitme saadetisena ehk järeltellimusena. Järeltellimuse eest ei tasu tellija saatekulu.

Saatekulu: koju kättetoimetamine Omiva kulleriga maksab 6.50 €  

Kättetoimetamine postkontori kaudu

Kui pakk jõuab postiasutusse, saadetakse Posti poolt Teile saadetise saabumise teade, mille alusel saate paki teatel olevast postiasutusest välja osta. Juhul kui tellitud kaupu ei ole võimalik koheselt ühe saadetisena laost väljastada, saadab EK Dance tellitud kauba mitme saadetisena ehk järeltellimusena. Järeltellimuse eest ei tasu tellija saatekulu.

Saatekulu: Postkontorisse maksab 6.50 € (kui ei ole märgitud teisiti raskekaalulise toote juures).